Yönetim

 
 

Tankut Yıldız

Merkez Koordinatör


Özgeçmiş >

04tankutyildiz
Tankut Yıldız
Merkez Koordinatör

İTÜ Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği mezunu olan Tankut Yıldız, Ekim 2014’te TMGD, Aralık 2014’te TMGD Eğiticisi olmuştur. Aynı gruba bağlı 8 ayrı eğitim kurumunun sistem kurulumu ve koordinasyonunda görev alan Yıldız, bugün de eğiticiliğe devam etmektedir. TMGD A.Ş.’nin kuruluş aşamasında organizasyon, pazarlama ve operasyon sistemlerinin kurulumunda görev almıştır. Yüksek öğrenimine Karabük Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmekte olan Yıldız’ın lisans bitirme projesi, “Pollution Effects Onboard And Its Generated Solution For Minimized Pollution Effect” başlığıyla Springer International Publishing tarafından 2016 yılında yayımlanan “Energy, Transportation and Global Warming” kitabında yayımlanmıştır. Eylül 2016 itibariyle bölgeler ve departmanlar arası koordinasyonu sağlamak üzere Merkez Koordinatörlük görevini üstlenen Yıldız, aynı zamanda TSE tarafından düzenlenen eğitimde başarılı olarak TS EN13094 standardına uygun Tank Tasarım Uzmanı unvanına sahiptir.

Güray Topoyan

Operasyon Direktörü


Özgeçmiş >

04tankutyildiz
Güray Topoyan
Operasyon Direktörü

Çalışma hayatına 1987’de Gürer Otomotiv’de ortak olarak başlayan Güray Topoyan CMS Shop Jant Sanayi A.Ş. ve AZ Development Africa şirketinin Nijer müdürlüğünde satın alma müdürlüğü yapmış, Es-Eks Makine İhracat ve İthalat A.Ş.’de lojistik müdürü, Eytup Makine ve Alternatif Enerji Sistemleri’nde ise saha koordinatörü olarak görev almıştır. CMAS – balık adam brövesi, Türk kuşu paraşüt brövesi, wing-chun eğitim brövesi, aiki-do eğitim brövesi ve ENKA spor kulübü atletizm lisansı bulunan Topoyan, Türkiye Gençler Cirit Atma 2.’liği ve 3.’lüğü ile üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu ve lig birinciliklerine sahiptir. 2014 yılında TMGD olan Topoyan, akabinde TMGD A.Ş. ailesine katılmış, İstanbul bölge müdürlüğü görevinin ardından 2016 yılında Operasyon Direktörü olarak Türkiye genlinde saha ve operasyon organizasyonunu gerçekleştirmektedir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Güray Topoyan evli ve iki çocuk sahibidir.

Tufan Dolaşan

Pazarlama Direktörü


Özgeçmiş >


Tufan Dolaşan
Pazarlama Direktörü

Kariyerini 14 yıl boyunca ilaç sektöründe ulusal ve uluslararası firmalarda çeşitli pozisyonlarda görev alarak sürdüren Tufan Dolaşan, 2014 yılında TMGD olmuş ve 2015 yılında TMGD A.Ş. ailesine katılarak kuruluş aşamasında organizasyon, pazarlama ve operasyon sistemlerinin kurulumunda görev almıştır. Kısa bir süre içerisinde şirket bünyesindeki 7 bölge müdürlüğünün organizasyonu ve koordinasyonundan sorumlu olarak Saha Direktörlüğü görevine getirilen Dolaşan, Eylül 2016 itibariyle Pazarlama Direktörü olarak Türkiye genelinde satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirmektedir. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Petrokimya Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Tufan Dolaşan, bir süre hobi olarak futbol tarihi ve kültürü üzerine Posta Gazetesinde spor yazarlığı yapmıştır. 2016 yılında SRC-5 Eğitmeni olarak UDHB tarafından yetkilendirilen Dolaşan, aynı gruba bağlı eğitim kurumlarında eğitmenliğe devam etmektedir.

Feridun Olcay

Finans Direktörü


Özgeçmiş >


Feridun Olcay
Finans Direktörü

Üniversite eğitimini şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi Ekonomi Fakültesi’nde tamamlayan Feridun Olcay kariyerine 1983 yılında özel bir bankada müfettiş yardımcısı olarak başlamış, sonra sırasıyla müfettişlik, müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerini yerine getirmiştir. Banka kariyerinin ardından sermaye piyasalarına geçiş yapan Olcay, birçok firmada genel koordinatörlük, genel müdürlük ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini üstlenmiş ve 2007’de emekli olmuştur. Emeklilik sonrası iş yaşamına devam eden Olcay, özel sektörde üst düzey yöneticilik görevlerinin ardından TMGD A.Ş. ailesine finans direktörü olarak katılmış ve bugün itibariyle görevine devam etmektedir. Aynı zamanda 25 yıldır Beşiktaş Jimnastik Kulübünün kongre üyesidir.

Operasyon Departmanı

Merve Defne

İstanbul Bölge Takım Lideri


Özgeçmiş >


Merve Defne
İstanbul Bölge Takım Lideri

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunu olan Merve Defne, İSKİ Genel Müdürlüğü ve İSU Genel Müdürlüğü Atık Su Arıtma Tesislerinde stajlarını başarıyla tamamladıktan sonra 2013 yılında Çevre Görevlisi belgesi almıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi eğitimlerine de sahip olan Defne, Haziran 2015’te TMGD olmuş, aynı yıl Eylül ayında TMGD A.Ş. ailesine katılmıştır. Bugün TMGD A.Ş. bünyesinde İstanbul bölge takım lideri olarak görevine devam etmektedir.

Cem Şenkal

Bursa Bölge Takım Lideri


Özgeçmiş >


Cem Şenkal
Bursa Bölge Takım Lideri

Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümü mezunu olan Cem Şenkal iş hayatına ilaç sektöründe başlamış, uzun yıllar ulusal ve uluslararası firmalarda görev almıştır. Kariyerine Yenibiriş İnsan Kaynakları sitesinde Bursa Bölgesinin açılışını gerçekleştirerek devam eden Şenkal, 2014 sonuna kadar Bursa Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde Anadolu Üniversitesi Açık Öğrenim Fakültesi İnsan Kaynakları bölümünü bitiren Şenkal, Aralık 2014’te TMGD olmuş ve kuruluş aşamasından itibaren TMGD A.Ş. ailesine katılarak Bursa bölge müdürlüğünde operasyon ve satış sorumlusu olarak görev almıştır. Eylül 2016 itibariyle Bursa bölge takım lideri olarak görevine devam etmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Yaprak Zeybek

İzmir Bölge Takım Lideri


Özgeçmiş >


Yaprak Zeybek
İzmir Bölge Takım Lideri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunu olan Yaprak Zeybek, Ağustos 2013’te İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı olmuş ve çeşitli sektörlerde görev almıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimi devam eden Zeybek, yüksek öğrenimini 2016 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde tamamlamıştır. Ekim 2015’te TMGD olan Zeybek, akabinde TMGD A.Ş. ailesine katılmıştır. Bugün TMGD A.Ş. bünyesinde İstanbul bölge takım lideri olarak görevine devam etmektedir.

Pelin Sevinçli

Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Pelin Sevinçli
Operasyon Temsilcisi

Celal Bayar Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu olan Pelin Sevinçli, lisans eğitiminin ardından Adnan Menderes Üniversitesi'nde pedagojik formasyon eğitimi almış ve dört yıl süre ile İzmir’de özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmıştır. 2015 yılında TMGD olan Sevinçli aynı yıl TMGD A.Ş. ailesine katılmış ve hala Bursa bölge müdürlüğü operasyon temsilcisi olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Bursa MESKOM Eğitim ve Danışmanlık şirketi eğitim departmanında görev alan Sevinçli, şirketin Güney Marmara Bölgesi pazarlama faaliyetlerinde görev almaktadır.

Sevde Doğru

Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Sevde Doğru
Operasyon Temsilcisi

Kariyerine Brava Madeni Yağları firmasında kalite kontrol ve üretim proseslerinden sorumlu üretim mühendisi olarak başlayan Sevde Doğru Haziran 2016’dan beri İstanbul bölge operasyon temsilcisi olarak görev almaktadır. Lisans öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamlayan Doğru, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde İngilizce olarak yapmıştır. Ali Raif İlaç Sanayi, Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası ve Birikim OSGB'de stajlarını gerçekleştiren Doğru, 2014 yılında C sınıfı iş güvenliği sertifikasını ve 2016 yılında TMGD sertifikasını almıştır.

Eda Çetingöz

Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Eda Çetingöz
Operasyon Temsilcisi

Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan Eda Çetingöz, lisans eğitimi sırasında Doğan Grubu bünyesinde ve Verita Danışmanlık Telekomünikasyon A.Ş'de satış temsilcisi olarak çalışmış olup lisans eğitimini tamamladıktan sonra çalıştığı telekomünikasyon sektöründe takım liderliği ve bayii koordinasyonu görevlerinde bulunmuştur.Ekim 2015'te TMGD belgesi almıştır. 10 yıllık çalışma tecrubesi sonrasında 2017 tarihinde TMGD A.Ş. ailesine katılmış olan Çetingöz aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Muhasebe ve Finansman bölümünde formasyon programına devam etmektedir.

Özcan Demir

Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Özcan Demir
Operasyon Temsilcisi

Özcan Demir, Selçuk Üniversitesi ziraat fakültesi tarım makineleri bölümünden mezun oldu. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Ankara Bölge Birliğine bağlı Hasandede, Ayaş ve Kazan Tarım Kredi Kooperatiflerinde Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılında Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine tayin olarak Test ve Kalite Kontrol Mühendisi olarak görevlendirildi. 2013 yılında C sınıfı İSG uzmanı, 2014 yılında A sınıfı İSG uzmanı oldu ve 31.08.2017 tarihine kadar Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinde İSG Uzmanı olarak görev yaptı. 2017 yılında TMGD oldu. Aralık 2017 den itibaren TMGD DANIŞMANLIK AŞ.’nin Ankara şubesinde TMGD olarak çalışmaya başladı.

Pazarlama Departmanı

Dilara Berk

İzmir Bölge Yetkilisi


Özgeçmiş >


Dilara Berk
İzmir Bölge Yetkilisi

Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olan Dilara Berk, Ekim 2014’te tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, SRC, ODY ve ÜDY eğitimleri sunan İzmir Alsancak Akademi’nin kurucu müdürü olarak çalışma hayatına başlamış ve akabinde iki ayrı bölgede aynı alanda eğitim hizmetleri sunan kurumların kurucularından olmuştur. TMGD A.Ş. İzmir bölge müdürlüğünün kurulmasıyla beraber TMGD A.Ş. ailesine katılan Berk, bölge yöneticiliği görevini sürdürmekte; şirketin mali işleri ile satış pazarlama faaliyetlerinin yönetimini gerçekleştirmektedir. Dilara Berk aynı zamanda Alsancak Akademi’nin yöneticiliğine de devam etmektedir.

Eren Can Başarır

Pazarlama Temsilcisi


Özgeçmiş >


Eren Can Başarır
Pazarlama Temsilcisi

Balıkesir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya mezunu olan Eren Can Başarır, lisans eğitimi sırasında ve sonrasında kimyagerliğin yanı sıra tıbbi satış temsilciliği gibi görevler almıştır. TMGD A.Ş. ailesine İstanbul bölge pazarlama temsilcisi olarak 2016 yılında katılmıştır. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından 2 yıldız balıkadam brövesine sahip olan Başarır aynı zamanda Balıkesir Üniversitesi Engelsiz Paletler projesinin de yönetim kadrosunda proje sorumlusu olarak görev almış, bu kapsamda Dalmak Özgürlüktür ve kıyı temizliği gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır.

Emre Can Özdemir

Pazarlama Temsilcisi


Özgeçmiş >


Emre Can Özdemir
Pazarlama Temsilcisi

Dumlupınar Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü mezunu olan Emre Can ÖZDEMİR, 2015 yılında Bursa MESKOM Eğitim ve Danışmanlık şirketinde kurumsal danışman olarak kariyerine başlamış, ardından Mersin TMG Eğitim Hizmetleri’nde pazarlama temsilcisi olarak görev almıştır. Ekim 2015’te TMGD olan Özdemir, Temmuz 2016’da TMGD A.Ş. ailesine katılmış, bir süre operasyon temsilcisi olarak görev aldıktan sonra bugün pazarlama temsilcisi olarak görevine devam etmektedir.

Ferdi Doğu

Pazarlama Temsilcisi


Özgeçmiş >


Ferdi Doğu
Pazarlama Temsilcisi

Kariyerine çeşitli sektörlerde satış ve pazarlama departmanlarında başlayan Ferdi Doğu 2016 yılında TMGD A.Ş. ailesine katılmış ve bugün İzmir bölge pazarlama temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir. Lisans öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.

Melek Büyükafşar

Pazarlama Temsilcisi


Özgeçmiş >


Melek Büyükafşar
Pazarlama Temsilcisi

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu olan Melek Büyükafşar, muhasebe yönetimi, mali ve idari işler yöneticiliği, personel idareciliği, öğretmenlik gibi mesleklerin yanı sıra 11 yıl boyunca MAN Türkiye Lojistik ve Üretim Planlama departmanında çalışmıştır. TMGD A.Ş. ailesine 2016 yılında katılan Büyükafşar, Ankara bölge pazarlama temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir.

Yasemin Demirci

Pazarlama Temsilcisi


Özgeçmiş >


Yasemin Demirci
Pazarlama Temsilcisi

Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu olan Yasemin DEMİRCİ lisans eğitiminin ardından Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Pedagojik Formasyon eğitimi almış ve sınıf öğretmenliği yapmıştır.Özel güvenlik şirketlerinde yönetici ve bursa bölge müdürü olarak görev almış.2015 nisan ayında TMGD olmuş ve 2017 yılında TMGD A.Ş. ailesine katılmış ve bursa bölge pazarlama temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir.

Finans Departmanı

Büşra Kasar

Finans Departmanı Ön Muhasebe


Tuğçe Yüksel

Finans Departmanı Ön Muhasebe


Özgeçmiş >


Tuğçe Yüksel
Finans Departmanı Ön Muhasebe

Kariyerine çeşitli sektörlerde satış departmanlarında başlayan Tuğçe YÜKSEL 2011 yılında Mir paslanmaz demir çelik firmasında 5 yıl ön muhasebe departmanında devam edip 2017 ağustos ayında TMGD ailesine katılıp şu an ön muhasebe bölümünde görev yapmaktadır.

SEVESO Ekibi

Arzu Polat

TMGD ve Seveso Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Arzu Polat
TMGD ve Seveso Operasyon Temsilcisi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Arzu Polat, 2005 yılında çalışma hayatına başlamış, İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş. ve Türk Metal Sendikası ve Polinom Yapı A.Ş.'de enerji, metal, eğitim ve inşaat sektörlerinde değişik pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2014 yılında TMGD olmaya hak kazanarak TMGD A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğünün kuruluş aşamasında organizasyon, pazarlama ve operasyon sistemlerinin kurulumunda görev almıştır. 2016 Nisan ayında SEVESO Ekibinin kurulmasıyla beraber Seveso Operasyon Koordinatörlüğü görevine getirilmiş ve Seveso Direktifleri- Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması Hakkındaki Yönetmelik kapsamında; Büyük Kaza Önleme Politikası (BKÖP) , Güvenlik Raporu (GR) hazırlanması, Güvenlik Yönetim Sistemi (GYS) kurulması konularında çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda iş güvenliği uzmanı ve güvenlik bilgi formu hazırlayıcısı olan ve bu konularda şirket içi gerekliliklerin yerine getirilmesini sağlayan Polat, boş vakitlerinde tango yapmaktan, fotoğraf çekmekten hoşlanmakta ve ebru sanatı ile ilgilenmektedir.