KALİTE
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sektöründe TÜRKAK akreditasyonuna sahip bir kuruluştan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almış ilk kuruluşuz.
MARKA
Tescil belgesine sahip olduğumuz TMGD A.Ş. markası altında 13 şubemizle 81 ilde kesintisiz hizmet sunuyoruz.
MEMNUNİYET
Şirket politikalarımız gereği müşteri ve çalışma arkadaşlarımızın memnuniyetini ölçerek sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle hareket ediyoruz.
SEÇG-K
Sürdürülebilirlik prensibiyle Sağlık, Emniyet, Çevre, Güvenlik ve Kalite unsurlarının entegre yönetimine olan inancımızla uzmanlık ve hizmet alanlarımızı genişletmeye devam ediyoruz.
TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE

81 İl'de 13 Bölge temsilciliğimizle Hizmetinizdeyiz

TMGD Danışmanlık A.Ş. olarak Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü’ne bağlı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan aldığımız yetki belgeleri ile; 13 bölge temsilciliğimizden 81 ilimize hizmet vermekteyiz.

İlgili ulusal ve uluslararası mevzuatlar gereğince başta Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri olmak üzere; Liman Hizmetleri, Proses Güvenliği, Kimyasal ve Atık Yönetimi, Yazılım / kADRy Hizmetleri, Mühendislik ve Proje Yönetimi, Eğitim Hizmetleri gibi faaliyetlerimizi konularında uzman ve donanımlı kadromuz önderliğinde sürdürüyor, bu alanlara ilişkin oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınızın çözümünü sizlere sunuyoruz.

YILLIK DENEYİM
0
MÜŞTERİ SAYISI
0
KİŞİLİK EKİP
0
NOKTAYA HİZMET
0

Tehlikeli Maddelerle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için buradayız!

TMGD AŞ. Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarına hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sizin içinde en iyi hizmeti vermek için her zaman hazırız.

15 Yıldır,
Sektör Lideri
Deneyimli &
Uzman Ekip
En iyilerin
Tercihiyiz!
İletişim Formu

Tehlikeli Maddeler ile ilgili tüm süreçlerde uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. İhtiyacınızı bize iletin, uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

En iyilerin tercihiyiz!
Referanslarımız
81 ile Hizmet veriyoruz!
Şubelerimiz

Merkez

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı başta olmak üzere, Mühendislik ve Danışmanlık projelerimizde görev almak üzere, tüm Türkiye’de ekip arkadaşları arıyoruz.