İnsan Kaynakları

TMGD A.Ş. kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün, yatırım yapılmış beyin gücü ile elde edildiğinin bilincindedir ve hedeflerine ulaşmasındaki en büyük kaynağının çalışanları olduğuna inanarak; vizyonu, misyonu ilke ve değerlerini destekleyen sistemler yaratarak, sektöre öncü olmaktadır. İnsan kaynakları politikasını oluştururken; grup şirketlere karşı sorumlu, çalışanlarına karşı duyarlı, iletişimde olduğu tüm paydaşlara karşı saygılı olmayı öncelikle hedefleyen TMGD A.Ş.; -İnsan kaynakları süreçlerini güncel tutmaya, -İnsan kaynakları alanındaki tüm işlerde etkinliği ve verimliliği arttırmaya, Çalışanlarına hizmet verirken, iletişim kurarken veya sistem geliştirirken teknolojiyi kullanmaya özen göstererek, iş süreçlerini yeni dünya düzeni gerekliklerine uygun olarak tanımlar. Çalışanları için şeffaf ve eşit yönetim politikalarını izleyerek, şirket bağlılığını en ön planda tutan TMGD A.Ş. çalışanlar arasında fırsat eşitliğinin sağlandığı bir İnsan Kaynakları süreci benimsemiştir.

Coordinates of this location not found

EĞİTİM ÖN-TALEP FORMU

Talep Edilen Eğitim

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup hangi eğitimlere katılmak istediğinize yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz:

Eğitim Tercihleri

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup eğitimlerin hangi zamanda ne şekilde verilmesine yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz: