TMGD A.Ş. KİMDİR?

TMGD A.Ş. olarak ADR – Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması hükümlerinin yürürlüğe girdiği 1 Temmuz 2015’ten beri sektörün öncüsü olarak Kasım 2017’de 13 şubemizle 81 ilde hizmet verme yetkisine sahip ilk yetkilendirilmiş kuruluş olmayı başardık.

2019 Şubat itibariyle 150 kişilik ekibimizle Türkiye genelinde 1.250 lokasyona hizmet veriyoruz

Tehlikeli madde faaliyetlerinin insan ve çevre sağlığını gözeterek en emniyetli ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi konusunda ülkemizin, dünyada örnek gösterilir bir marka olarak değerlendirilmesine katkı sağlamak öncelikli amacımızdır.

Kurumumuz TC. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan aldığı yetki belgeleri ile 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz daha önce sektördeki firmalara, yöneticilere ve sürücülere yönelik sürdürülmüştür. ADR’nin ülkemizde yürürlüğe girmesi ile birlikte, kurumumuz da yeni bir oluşumla, hizmet yelpazesini genişletmiştir. Tehlikeli madde faaliyetlerinin insan ve çevre sağlığını gözeterek en emniyetli ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi konusunda ülkemizin, dünyada örnek gösterilir bir marka olarak değerlendirilmesine katkı sağlamak. Türkiye’de yeni olan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sektöründe üstlenmiş olduğumuz öncülük rolünü sektöre yön vererek ilerlemesini sağlamak, gerek saha uygulamalarımız gerek ise çözüm odaklı çalışma ilkelerimiz ile uluslararası hizmet ve standartlara uygun hareket etmek temel ilkemizdir.

TMGD A.Ş.’nin Misyonu ve Vizyonu nedir?

TMGD sektörünün sağlam bir zemin üzerinde yükselebilmesi adına; sektördeki öncü konumumuzu 2018 yılında müşteri portföyü ile zenginleştirirken, siz değerli arkadaşlarımız ile de kurumsal yapımızı daha işlevsel ve verimli hale getirmeyi başardık. Bizler, içinde bulunduğumuz bu rasyonel yaklaşım, kurumsal disiplin ve iş gücü ile daha fazla işler başarabilmeyi maddi beklentilerin ötesinde, bir sorumluluk olarak görüyoruz.

Geleceğe hazırlanmak adına önemli beklentiler içinde olduğumuz kurumumuzun içinde bulunacağı 2019 yılının, Türkiye şartlarında riskli ama bir o kadar da doğru yönetim ve akıllı politikalarla avantajlı bir yıl olacağını ön görmekteyiz. Sürekli değişen ekonomik ve yönetimsel durumlar, bizleri daha detaycı, tutumlu ve agresif bir yapıya yönlendirmektedir. 2019 yılında sektörle birlikte sizler için yeni gelişim planlamalarımız ve departmanlarımız hızla tasarlanmakta, mevcut müşteri portföyümüzün de iki katına çıkma öngörümüz bulunmaktadır. 

Her gün kendimize yeniden hatırlattığımız bu hedefler, tüm gelecek planlarımızı şekillendirmekte, bize dinamizm ve güç kazandırmaktadır. 2018 yılında elde ettiğimiz başarılı sonuçları nihai hedeflerimize ulaşmakta sadece bir basamak olarak değerlendiriyor, hep daha iyiye gitme çabamızda en çok sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz.