TMGD A.Ş. AKTÜEL SAYFASI

TMGD A.Ş. AKTÜEL SAYFASI

tmgd

TMGD Danışmanlık A.Ş. kurulduğu günden bu yana, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı başta olmak üzere işletmelerin tehlikeli maddelerle ilgili bütün süreçlerinde çözüm üretmek, rehberlik ve danışmanlık yapmak ilkesini benimsemiş; ilk günden bu yana hizmette kalite ve profesyonellik anlayışıyla sektöre hizmet sunmaya başlamıştır.

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı sektörü, ülkemizin Şubat 2010’da ADR’ye taraf olması ile gündeme gelmiş, 2014 itibariyle ise tıpkı yeni doğan bir bebek gibi emeklemeye başlamıştır. Bugün geldiğimiz noktada yirmi bin civarında tehlikeli madde faaliyet belgesi ve altı bin civarında tehlikeli madde güvenlik danışmanı ile sektör kendini bulmaya; yani yeni doğan bebek ilk adımlarını atmaya başlamıştır diyebiliriz.

Gerek Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılığı Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün faaliyetleri gerekse tehlikeli madde taşımacılığı sektörü aktörlerinin çabalarıyla geldiğimiz noktada, insan ve çevre sağlığını gözeterek gerekli tedbirlerin alındığı ve standartlara uyulduğu bir ortamın temin edilmesine doğru adım adım yaklaşıyoruz. Her yeni uygulamada olduğu gibi kimi problemlerle ve tıkanmalarla karşılaşılması kaçınılmaz olsa da geçiş döneminin sonuna yaklaştığımız bugünlerde geleceğe daha umutla bakmaktayız.

TMGD Danışmanlık A.Ş. olarak sektörün kaliteli, profesyonel ve sağlam temeller üzerine inşa edilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğimizi, gerektiğinde elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğimizi bir kez daha belirtmek isteriz.

TMGD A.Ş. Aktüel sayfamızda bundan böyle şirketimizle ilgili güncel haberleri, sektörle ilgili görüşlerimizi ve gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Eğer siz de tehlikeli madde taşımacılığı ve TMGD sektörüne ilişkin görüş veya haberleri paylaşmak isterseniz metinlerinizi ik@tmgddanismanlik.com adresine gönderebilirsiniz.

Saygı ve sevgilerimizle.

Son Eklenen Yazılar