Yönetim

Arda Akın


Arif Çalkayış


Şule Ertogan Sıvacı


Tankut Yıldız

Koordinasyon GMY


Özgeçmiş >

04tankutyildiz
Tankut Yıldız
Koordinatör

İTÜ Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği mezunu olan Tankut Yıldız, Ekim 2014’te TMGD, Aralık 2014’te TMGD Eğiticisi olmuştur. Aynı gruba bağlı 8 ayrı eğitim kurumunun sistem kurulumu ve koordinasyonunda görev alan Yıldız, bugün de eğiticiliğe devam etmektedir. TMGD A.Ş.’nin kuruluş aşamasında organizasyon, pazarlama ve operasyon sistemlerinin kurulumunda görev almıştır. Yüksek öğrenimine İstanbul Gelişim Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği alanında devam etmekte olan Yıldız’ın lisans bitirme projesi, “Pollution Effects Onboard And Its Generated Solution For Minimized Pollution Effect” başlığıyla Springer International Publishing tarafından 2016 yılında yayımlanan “Energy, Transportation and Global Warming” kitabında yayımlanmıştır. Eylül 2016’da bölgeler ve departmanlar arası koordinasyonu sağlamak üzere Merkez Koordinatör, 2018 itibariyle Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenen Yıldız, aynı zamanda TSE tarafından düzenlenen eğitimde başarılı olarak TS EN13094 standardına uygun Tank Tasarım Uzmanı unvanına sahiptir.

Ayşın Bekar

Finans ve İdari İşler GMY


Murat Çelebi

CFO


Göktuğ Çalışkan

Operasyon GMY


Ayşegül Ata

İnsan Kaynakları Yöneticisi


Eren Can Başarır

Grup Yöneticisi


Özgeçmiş >


Eren Can Başarır
Grup Yöneticisi

Balıkesir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya mezunu olan Eren Can Başarır, lisans eğitimi sırasında ve sonrasında kimyagerliğin yanı sıra tıbbi satış temsilciliği gibi görevler almıştır. TMGD A.Ş. ailesine İstanbul bölge pazarlama temsilcisi olarak 2016 yılında katılmıştır. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından 2 yıldız balıkadam brövesine sahip olan Başarır aynı zamanda Balıkesir Üniversitesi Engelsiz Paletler projesinin de yönetim kadrosunda proje sorumlusu olarak görev almış, bu kapsamda Dalmak Özgürlüktür ve kıyı temizliği gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır.

Cem Şenkal

Grup Yöneticisi


Özgeçmiş >


Cem Şenkal
Grup Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümü mezunu olan Cem Şenkal iş hayatına ilaç sektöründe başlamış, uzun yıllar ulusal ve uluslararası firmalarda görev almıştır. Kariyerine Yenibiriş İnsan Kaynakları sitesinde Bursa Bölgesinin açılışını gerçekleştirerek devam eden Şenkal, 2014 sonuna kadar Bursa Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde Anadolu Üniversitesi Açık Öğrenim Fakültesi İnsan Kaynakları bölümünü bitiren Şenkal, Aralık 2014’te TMGD olmuş ve kuruluş aşamasından itibaren TMGD A.Ş. ailesine katılarak Bursa bölge müdürlüğünde operasyon ve satış sorumlusu olarak görev almıştır. Eylül 2016 itibariyle Bursa bölge takım lideri olarak görevine devam etmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Çağatay Özay

Satış & Grup Yöneticisi


”Özgeçmiş


Çağatay Özay
Satış ve Pazarlama Yöneticisi

Hüseyin Seçmen

Liman Hizmetleri Müdürü


Güray Topoyan

Eğitim ve Denetim Müdürü


Özgeçmiş >

04tankutyildiz
Güray Topoyan
Platin Müşteri Direktörü

Çalışma hayatına 1987’de Gürer Otomotiv’de ortak olarak başlayan Güray Topoyan CMS Shop Jant Sanayi A.Ş. ve AZ Development Africa şirketinin Nijer müdürlüğünde satın alma müdürlüğü yapmış, Es-Eks Makine İhracat ve İthalat A.Ş.’de lojistik müdürü, Eytup Makine ve Alternatif Enerji Sistemleri’nde ise saha koordinatörü olarak görev almıştır. CMAS – balık adam brövesi, Türk kuşu paraşüt brövesi, wing-chun eğitim brövesi, aiki-do eğitim brövesi ve ENKA spor kulübü atletizm lisansı bulunan Topoyan, Türkiye Gençler Cirit Atma 2.’liği ve 3.’lüğü ile üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu ve lig birinciliklerine sahiptir. 2014 yılında TMGD olan Topoyan, akabinde TMGD A.Ş. ailesine katılmış, İstanbul bölge müdürlüğü görevinin ardından 2016 yılında Operasyon Direktörü olarak Türkiye genlinde saha ve operasyon organizasyonunu gerçekleştirmektedir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Güray Topoyan evli ve iki çocuk sahibidir.

Arzu Polat

Mühendislik Hizmetleri Müdürü


Özgeçmiş >


Arzu Polat
Mühendislik Hizmetleri Müdürü

Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Arzu Polat, 2005 yılında çalışma hayatına başlamış, İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım San. A.Ş. ve Türk Metal Sendikası ve Polinom Yapı A.Ş.’de enerji, metal, eğitim ve inşaat sektörlerinde değişik pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2014 yılında TMGD olmaya hak kazanarak TMGD A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğünün kuruluş aşamasında organizasyon, pazarlama ve operasyon sistemlerinin kurulumunda görev almıştır. 2016 Nisan ayında SEVESO Ekibinin kurulmasıyla beraber Seveso Operasyon Koordinatörlüğü görevine getirilmiş ve Seveso Direktifleri- Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması Hakkındaki Yönetmelik kapsamında; Büyük Kaza Önleme Politikası (BKÖP) , Güvenlik Raporu (GR) hazırlanması, Güvenlik Yönetim Sistemi (GYS) kurulması konularında çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda iş güvenliği uzmanı ve güvenlik bilgi formu hazırlayıcısı olan ve bu konularda şirket içi gerekliliklerin yerine getirilmesini sağlayan Polat, boş vakitlerinde tango yapmaktan, fotoğraf çekmekten hoşlanmakta ve ebru sanatı ile ilgilenmektedir.

Dilek Sam

Anadolu Bölge Sorumlusu


Elif Çelik

Trabzon/Erzurum/Samsun Bölge Sorumlusu


Mert Yılmaz

Bursa Bölge Sorumlusu


Merve Defne

İstanbul Bölge Sorumlusu


Özgeçmiş >


Merve Defne
Ekip Lideri

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunu olan Merve Defne, İSKİ Genel Müdürlüğü ve İSU Genel Müdürlüğü Atık Su Arıtma Tesislerinde stajlarını başarıyla tamamladıktan sonra 2013 yılında Çevre Görevlisi belgesi almıştır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi eğitimlerine de sahip olan Defne, Haziran 2015’te TMGD olmuş, aynı yıl Eylül ayında TMGD A.Ş. ailesine katılmıştır. Bugün TMGD A.Ş. bünyesinde İstanbul bölge takım lideri olarak görevine devam etmektedir.

Özcan Demir

Ankara Bölge Sorumlusu


Özgeçmiş >


Özcan Demir
Ekip Lideri

Özcan Demir, Selçuk Üniversitesi ziraat fakültesi tarım makineleri bölümünden mezun oldu. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Ankara Bölge Birliğine bağlı Hasandede, Ayaş ve Kazan Tarım Kredi Kooperatiflerinde Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılında Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine tayin olarak Test ve Kalite Kontrol Mühendisi olarak görevlendirildi. 2013 yılında C sınıfı İSG uzmanı, 2014 yılında A sınıfı İSG uzmanı oldu ve 31.08.2017 tarihine kadar Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinde İSG Uzmanı olarak görev yaptı. 2017 yılında TMGD oldu. Aralık 2017 den itibaren TMGD DANIŞMANLIK AŞ.’nin Ankara şubesinde TMGD olarak çalışmaya başladı.

Bülent Tınaz

Trakya Bölge Sorumlusu


Operasyon Departmanı

Aslıhan Akçay

Operasyon Temsilcisi


Furkan Kurt

Operasyon Temsilcisi


Ecem Nilay Karaman

Operasyon Temsilcisi


Halit Kaplan

Operasyon Temsilcisi


Muhammed Ali Öztürk

Operasyon Temsilcisi


Sevde Doğru

Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Sevde Doğru
Ekip Lideri

Kariyerine Brava Madeni Yağları firmasında kalite kontrol ve üretim proseslerinden sorumlu üretim mühendisi olarak başlayan Sevde Doğru Haziran 2016’dan beri İstanbul bölge operasyon temsilcisi olarak görev almaktadır. Lisans öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamlayan Doğru, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde İngilizce olarak yapmıştır. Ali Raif İlaç Sanayi, Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası ve Birikim OSGB’de stajlarını gerçekleştiren Doğru, 2014 yılında C sınıfı iş güvenliği sertifikasını ve 2016 yılında TMGD sertifikasını almıştır.

Güvenç Çetin

Operasyon Temsilcisi


Pelin Sevinçli

Operasyon Temsilcisi


Özgeçmiş >


Pelin Sevinçli
Operasyon Temsilcisi

Celal Bayar Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu olan Pelin Sevinçli, lisans eğitiminin ardından Adnan Menderes Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimi almış ve dört yıl süre ile İzmir’de özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yapmıştır. 2015 yılında TMGD olan Sevinçli aynı yıl TMGD A.Ş. ailesine katılmış ve hala Bursa bölge müdürlüğü operasyon temsilcisi olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Bursa MESKOM Eğitim ve Danışmanlık şirketi eğitim departmanında görev alan Sevinçli, şirketin Güney Marmara Bölgesi pazarlama faaliyetlerinde görev almaktadır.

Sümeyye Özcan

Operasyon Temsilcisi


Seda Gülçin Babaoğlu

Operasyon Temsilcisi


Ece Zaimoğlu

Operasyon Temsilcisi


Selim Sevinç

Operasyon Temsilcisi


İmge Amaç

Operasyon Temsilcisi


Ahmet Balcı

Operasyon Temsilcisi


Tuğçe Doğru

Operasyon Temsilcisi


Elif Güner

Operasyon Temsilcisi


Merve Şevval Yıldırım

Operasyon Temsilcisi


Kübra Akyıldız

Operasyon Temsilcisi


Sercan Salim Ertuna

Operasyon Temsilcisi


Kurumsal Müşteri Danışmanı Departmanı

Ahmet Bahadır Arasoğlu

Kurumsal Müşteri Danışmanı


Melek Büyükafşar

Kurumsal Müşteri Danışmanı


Özgeçmiş >


Melek Büyükafşar
Ekip Lideri

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu olan Melek Büyükafşar, muhasebe yönetimi, mali ve idari işler yöneticiliği, personel idareciliği, öğretmenlik gibi mesleklerin yanı sıra 11 yıl boyunca MAN Türkiye Lojistik ve Üretim Planlama departmanında çalışmıştır. TMGD A.Ş. ailesine 2016 yılında katılan Büyükafşar, Ankara bölge pazarlama temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir.

Onur Tut

Kurumsal Müşteri Danışmanı


Sinem Olcaş

Kurumsal Müşteri Danışmanı


Finans Departmanı

Nazlı Ay

Finans Sorumlusu


Tuğba Arslan

Finans Sorumlusu


Yalçın Demir

Finans Şefi


Yönetim Hizmetleri Departmanı

Esma Gedik

Yönetici Asistanı


Gürol Erdil

Yönetici Asistanı


Murat Bakal

Koordinatör Yardımcısı


Mühendislik Hizmetleri Departmanı

Hüseyin Özcan


Danışma Kurulu

Gözde Atak Altıkardeş


Ahmet Akar


Bahtiyar Özdemir


İsmail Yesir


Utku Önal