Hakkımızda

TMGD Danışmanlık A.Ş. olarak Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü’ne bağlı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan aldığımız yetki belgeleri ile; 13 bölge temsilciliğimizden 81 ilimize hizmet vermekteyiz.

İlgili ulusal ve uluslararası mevzuatlar gereğince başta Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetleri olmak üzere; Liman Hizmetleri, Proses Güvenliği, Kimyasal ve Atık Yönetimi, Yazılım / kADRy Hizmetleri, Mühendislik ve Proje Yönetimi, Eğitim Hizmetleri gibi faaliyetlerimizi konularında uzman ve donanımlı kadromuz önderliğinde sürdürüyor, bu alanlara ilişkin oluşabilecek tüm ihtiyaçlarınızın çözümünü sizlere sunuyoruz.

Elde ettiğimiz başarıları sürdürülebilir bir yapıya kavuşturmak ve iş süreçlerimizi yeni dünya düzeni gerekliliklerine uygun olarak yeniden tanımlamak için ihtiyatı elden bırakmayarak; tüm Türkiye’de 1300 iş ortağımız ile faaliyet göstermeye devam etmekte; rasyonel yaklaşım, kurumsal disiplin ve sürdürülebilir iş gücü vizyonu ile uluslararası hizmet ve standartlara uygun hareket etmeyi temel ilkemiz olarak kabul etmekteyiz.