Akademi

​TMGD A.Ş. AKDEMİ eğitimleri hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Anlaşma (ADR) çerçevesinde ve ulusal mevzuat kapsamında tehlikeli maddelerle gönderen, paketleyen, yükleyen, taşıyan, dolduran ve boşaltan olarak faaliyet gösteren işletmelerce istihdam edilmesi veya hizmet alınması zorunlu olan ADR Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı sertifika eğitim programı.

Yetkili idari makam: Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

İlgili mevzuat: TMGD Tebliği

Eğitim süresi: 72 saat

Sertifika geçerlilik süresi: 5 Yıl

Ön-şart: Üniversitelerin fen ya da mühendislik bölümlerinden mezun olmak

Katılımcı Nitelikleri:

  • Tehlikeli madde/kimyasal/atık yönetimi, lojistik (taşıma, depolama, elleçleme) süreç yönetimi ve kalite/emniyet yönetim sistemleri üzerine çalışan ve çalışmak isteyenler
  • Yeni uzmanlık alanlarında faaliyet göstermek isteyenler
  • Farklı proses ve süreçlere ilişkin bilgi ve tecrübe sahibi olmak isteyenler
  • Danışmanlık, rehberlik, eğitim ve dokümantasyon çalışmalarına ilgi duyanlar

EĞİTİM ÖN-TALEP FORMU

Talep Edilen Eğitim

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup hangi eğitimlere katılmak istediğinize yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz:

Eğitim Tercihleri

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup eğitimlerin hangi zamanda ne şekilde verilmesine yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz: