Yazılım / kADRy Hizmetleri

kADRy™ ile bütün tehlikeli madde operasyonlarını ve dokümantasyon gerekliliklerini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlamak mümkündür.

Tehlikeli madde taşımacılığında hazırlanması gereken dokümanları ve yapılması gereken kontrolleri sizin için hazırlayan kADRy tehlikeli madde operasyonlarında en büyük yardımcınız olacak.

Sadece bir doküman hazırlama programı olmayan kADRy, taşıma işlemlerinizi kolaylaştırmak için en karlı ve verimli muafiyeti uygulayarak size zaman ve para kazandırır. Böylece güvenlik danışmanları ile tehlikeli maddelerin idaresiyle ilgilenen şirket liderlerinin işi büyük oranda basitleşir.

kADRy ile ürünlerinizi ve atıklarınızı yönetebilir, tedarikçi ve müşteri listeleri oluşturabilir, operasyonlarınız için gereken taşıma belgesi, yazılı talimat ve kontrol listelerini oluşturabilir, hatta veri analizi ve veri aktarımı gibi ileri düzey özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

EĞİTİM ÖN-TALEP FORMU

Talep Edilen Eğitim

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup hangi eğitimlere katılmak istediğinize yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz:

Eğitim Tercihleri

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup eğitimlerin hangi zamanda ne şekilde verilmesine yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz: