Sürdürülebilirlik ve İklim Değişikliği

Emisyon Ticaret Sistemi ve Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması gibi karbon fiyatlandırma mekanizmalarında veya CDP (Carbon Disclosure Project) platformu ve GRİ Sürdürülebilirlik Standardı gibi gereklilikler için esas kabul edilecek SG Emisyon hesaplamaları ISO 14065 ve 14064-3 ve ISO 17029 kapsamında doğrulanmış olmalıdır.

TMGD A.Ş. olarak başta ulusal MRV mevzuatı kapsamında ISO 14065 akreditasyonuna sahibiz.

Uluslararası platformlarda geçerli olmak üzere NAC (National Accreditation Center) tarafından ISO 14065 ve 14064-3 kapsamında akreditasyon alarak doğrulama faaliyetlerini yürütmek üzere uzman kadromuz ve ekibimiz hazır olup AB üyesi bir ülkeden akreditasyon alarak AYM kapsamında çözüm sunabilmek için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Avrupa Yeşil Mutabakatı çerçevesinde çözüm sunabilmek adına AB üyesi bir ülkeden akreditasyon almak için gerekli çalışmaların sonuna gelmiş bulunuyoruz.

EĞİTİM ÖN-TALEP FORMU

Talep Edilen Eğitim

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup hangi eğitimlere katılmak istediğinize yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz:

Eğitim Tercihleri

Eğitim programları talep doğrultusunda planlanacak olup eğitimlerin hangi zamanda ne şekilde verilmesine yönelik tercihlerinizi belirtiniz. Birden çok seçenek işaretleyebilirsiniz: