KADRY – Yazılım HizmetleriYazılım Hizmetleri

kADRy™ ile bütün tehlikeli madde operasyonlarını ve dokümantasyon gerekliliklerini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlamak mümkündür.

kADRy™ Kolay ADR Yazılımı

Tehlikeli madde taşımacılığında hazırlanması gereken dokümanları ve yapılması gereken kontrolleri sizin için hazırlayan kADRy tehlikeli madde operasyonlarında en büyük yardımcınız olacak!
Sadece bir doküman hazırlama programı olmayan kADRy, taşıma işlemlerinizi kolaylaştırmak için en karlı ve verimli muafiyeti uygulayarak size zaman ve para kazandırır. Böylece güvenlik danışmanları ile tehlikeli maddelerin idaresiyle ilgilenen şirket liderlerinin işi büyük oranda basitleşir.
kADRy ile ürünlerinizi ve atıklarınızı yönetebilir, tedarikçi ve müşteri listeleri oluşturabilir, operasyonlarınız için gereken taşıma belgesi, yazılı talimat ve kontrol listelerini oluşturabilir, hatta veri analizi ve veri aktarımı gibi ileri düzey özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
02

Hızlı, erişilebilir ve güvenilir

kADRy, Burgos Üniversitesi’ndeki araştırma projelerinde geliştirilen teknolojileri kullanan yazılım mühendisleri tarafından sizler için her zaman erişilebilir, hızlı ve güvenilir bir sistem olarak tasarlandı.
Ağ sistemlerini kullanırken genellikle ağ sunucusunun binlerce kilometre ötede başka bir kıtada olduğunu fark etmeyiz. Bu uzaklık yavaş tepki sürelerine sebep olur. Bu nedenle kADRy’nin biri Hong Kong’ta, biri Hollanda’da ve biri de ABD’de olmak üzere üç veri merkezi, her veri merkezinde de erişilebilirliği arttırmak ve daha iyi tepki süreleri sunabilmek için en az iki aktif sunucu mevcuttur.
kADRy’de kayıtlı olan her şeyin en az iki kere, genellikle üç kere yedeklendiğini söyleyebiliriz. Herhangi bir problemin ortaya çıkması durumunda önlem olarak, tıpkı uçaklarda olduğu gibi, veri tabanımızın, uygulama sunucumuzun ve dosya sisteminin birer yedeğini aldık.
Program yılın 365 günü 7/24 iç ve iki ilave dış sistem tarafından denetlenir ve oluşan sorunların her biri teknisyenlere bildirilir. Bilgileri alan teknisyenlerimiz derhal bu bilgileri analiz eder ve çözerler.
kADRy’nin yedeklendiği veri merkezleri en sıkı güvenlik önlemlerine ve kalite standartlarına sahip olup yedeklemeler her gün iki farklı merkezde gerçekleştirilir.